Japanese(JP)LithuanianEnglish (United Kingdom)
Lėlių paroda

Lėlių paroda

Kategorija: Parodos

2014 Gruodžio 6 d., šeštadienį, susipažinome su BJD (angl. Ball-jointed doll, šarnyrinėmis lėlėmis) Japonų kultūros namuose, Kosciuškos g.26, Vilniuje.

   Parodos tema "Tokyo Fashion". Su šiomis lėlėmis supažindino Zina Latinienė su kolegėmis:

    "Tai būtų pasakojimas apie šių dienų Tokyo gatvės aprangos stilius, kurie yra be galo įvairūs ir kiekvienas savaip įdomus bei unikalus. Kadangi madingus drabužius demonstruos lėlės, todėl nemažą renginio dalį skirsime supažindinti parodos lankytojus su šarnyrinėmis lėlėmis apskritai, ir papasakosime apie savo hobį."

   Paskaitos metu sužinojome:

 1. Kas yra BJD - trumpa šarnyrinių lėlių istorija, kaip jos gaminamos, konstrukcijos ypatumai, kuo BJD skiriasi nuo kitų lėlių.

 2.  Hobis. Ką tai reiškia kolekcionuoti BJD? Ką mes su jomis veikiame, kokias idėjas realizuojame, ką randame šiame neįprastame užsiėmime.

 3. Tema "Tokyo Fashion". Entuziastės papasakojo ką vaizduoja jų stendas, kokie yra Tokyo gatvės madų stiliai, pagal kuriuos aprengė savo lėles.

  Laikas: Gruodžio 6 d. (šeštadinis) 14.00 - 16.00 val.


 

web hosting is very important in online business. Make a good decision and choose ipage for your company, and you will realize how easy is to have a website.
VšĮ Japonų kultūros namai 2019 Svetainių nuoma: HostPartner.LT