Japonų kultūros namai Nihon

Japonų kultūros namų veiklos pradžia buvo 1999 metai, kai dail. Dalia Dokšaitė įkūrė meno studiją "Tušo Kelias". Per šiuos 13 metų studija surengė 7 parodas įvairiuose Lietuvos miestuose, įvyko 7 plenerai ir buvo surengta daug tarptautinių seminarų, pristatymų. Visą laiką buvo pastebimas didelis lietuvių susidomėjimas Tolimųjų Rytų šalimis, kultūromis ir Rytų filosofija. Labai džiaugiamės, kad pagaliau galime pasiūlyti visuomenei plačiau ir artimiau susipažinti su Japonija, jos kultūra, menais, filosofija ir technologijos naujovėmis Japoniją primenančioje aplinkoje.

    Japonų kultūros namai  atvėrė duris 2013 m. Spalio mėnesį gražiausių Vilniaus vietų – šalia Kalnų parko ir Neries. Patalpų planai buvo derinami ir projektuojami kartu su "Sluškų slėnio" architektais, kurie atsižvelgdami į patalpų paskirtį padėjo sukurti Rytų dvasia dvelkiančias atskiras patalpas su sodeliu Vilniaus centre. Tai - vienintelė Lietuvoje, galbūt ir Baltijos šalyse tokia erdvė.

 Paskaitų, užsiėmimų, seminarų, renginių, parodų, stovyklų ir kitų užimtumo formų Tolimųjų rytų tematika norime žadinti ir puoselėti tautinę savimonę, toleranciją kitų tautų kultūroms, skatinti saviraišką, iniciatyvą, kūrybiškumą, aktyvumą ir tarpusavio bendradarbiavimą. Tikimės pritraukti į Japonų Kultūros Namus daug užsienio svečių, bei menininkų plėtodami tarptautinius ryšius ir ypač stiprindami kultūrinius ryšius tarp Lietuvos ir Japonijos.

Meno studija "Tušo Kelias"

A Wide Range of Architectural Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
 • Library of Alexandria, Egypt
  Aga Khan Award for Architecture

  2018
 • Wilson University, USA
  AIA Gold Medal – Education Building of the Year

  2018
 • Yard. Group
  International Architecture Awards - Client of the Year

  2018
 • Central Bank of Switzerland
  Property Excellence Awards – Design Category

  2018
 • Stripe Office Building, Malmø
  AIA Architecture Awards Best Large Project

  2018
 • Blue Business Associates
  Architectural Practice of the Year

  2018
 • Elephant Office Building, NY
  RAMA Award - Best Office Building

  2017
 • Ambertech Headquarter, Oslo
  Commercial Project of the Year Construction Industry

  2017

Gaukite naujienas apie mūsų renginius elektroniniu paštu:

VšĮ "Japonų kultūros namai"

Įmonės kodas: 124629981

Sąskaitos nr. LT85 7300 0101 3234 4550
"SWEDBANK", AB

Adresas


T. Kosciuškos 26 LT-01100 Vilnius 

Atskiras įėjimas su varteliais yra dešinėje 26 namo pusėje. Prie Odontologijos klininkos yra laiptai žemyn. Šalia yra japoniškas sodas Sei Shin en.