Apsilankymas japoniškame sode su šaltiniu SEI SHIN En

Kviečiame sekmadieniais nuo 11 iki 16 val. pasivaikščioti po rudeninį Japonišką sodą su šaltiniu SEI SHIN En (liet. Tyros širdies), pasėdėti pavėsinėje ir pasigėrėti šaltiniu ir jo čiurlenimu, augalais ir paukščiukų čiulbėjimu. Įėjimas nemokamas ir be registracijos. Bet, būsime dėkingi už paramą sodui, kuri bus skirta sodo priežiūrai.

Taip pat, organizuojamos ekskursijos (nuo 3 iki 15 žmonių) pasivaikščioti po sodą, apie kurį papasakosime daugiau ir išsamiau. Apsilankysime šalia esančiuose Japonų kultūros namuose, kur susipažinsite su japonų kultūra, tapyba ir kaligrafija, pamatysite nuotraukas iš sodo įrengimo ir susipažinsite su jo gimimo istorija. Pavaišinsime ir japoniška Matcha arbata, kurią galėsite pasigaminti patys specialiame dubenėlyje su šepetėliu, bei papasakosime apie japonų arbatos ceremoniją. Kaina už ekskursiją su arbatos ragavimu nuo vieno žmogaus 8 eur.. Trukmė - 1.30 - 2 val.(priklausomai nuo žmonių skaičiaus). Dieną ir laiką galima derinti pasiskambinus telefonu 8 67715588, arba el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (Marija).

Adresas: Japoniškas sodas su šaltiniu SEI SHIN En
šalia Japonų kultūros namų, T. Kosciuškos 26, Vilniuje (dešinėje 26 namo pusėje (žiūrint į Neries pusę), nusileidus laipteliais (esančiais prie Odontologijos klinikos) link upės. Šalia sodo yra Vatikano Ambasada.

VAIKŠČIOJANT PO JAPONIŠKĄ SODĄ LABAI PRAŠYTUME:

NELIPTI ANT SAMANŲ IR VAIKŠČIOTI GULSČIAIS AKMENIMIS

NELIPTI IR NESISĖSTI ANT STAČIŲ AKMENŲ

LIPANT Į PAVĖSINĘ NUSIAUTI BATUS

NEVALGYTI, NERŪKYTI IR NEŠIUKŠLINTI

NETRIUKŠMAUTI IR NEBEGIOTI

LAUKSIME JŪSŲ APSILANKANT!

Gaukite naujienas apie mūsų renginius elektroniniu paštu:

VšĮ "Japonų kultūros namai"

Įmonės kodas: 124629981

Sąskaitos nr. LT85 7300 0101 3234 4550
"SWEDBANK", AB

Adresas


T. Kosciuškos 26 LT-01100 Vilnius 

Atskiras įėjimas su varteliais yra dešinėje 26 namo pusėje. Šalia yra japoniškas sodas Sei Shin en.